Welcome: użytkowniku
logo
Zostań reporteremDodaj miejsce

Other recommended places

North Fish
North FishGdańsk
Apartament
ApartamentGdańsk
Cukiernia Kawiarnia Kandulski
Cukiernia Kawiarnia KandulskiGdynia
Dream Club
Dream ClubSopot
Terminal Club
Terminal ClubGdańsk

Piękni, Młodzi i BogaciMiejscowość:  Gdańsk, ul. Teatralna 1

Numer telefonu:  602 396 671

Strona www:  http://www.pieknimlodziibogaci.wartobyc.pl

Adres e-mail:  maciek@pieknimlodziibogaci.pl

Administrator Miejsca: $

Wyznacz trasę do obiektu z:
(podaj miejscowość i ulicę)

Muzyka na żywo Catering Z parkietem (do tańca) Sala dla niepalących Klimatyzacja Parking niestrzeżony Ogródek Możliwość płacenia kartą

Podstawowe informacje o Miejscu

Nasz klub, otwarty przez okrągłe siedem dni w tygodniu, to nie tylko muzyka. To także najróżniejsze wydarzenia kulturalne, których na próżno szukać w innych miejscach naszego regionu. To właśnie u nas odbywają się cykliczne wieczorki literackie, czy też kabaretony. Dzięki profesjonalnemu podejściu do organizacji każdej większej imprezy, czas, jaki spędzisz w naszych progach nigdy nie będzie zmarnowanym na bezczynnym i bezmyślnym popijaniu napoi o wątpliwej wartości energetycznej.

W ciągu kilku ostatnich lat naszej działalności, organizując wiele różnych imprez, doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie ustalenie jakiejś ramówki naszych imprez. Czegoś w rodzaju przewodnika tak, aby każdy z was, z góry wiedział, którego dnia, znajdzie u nas coś dla siebie. Oczywiście, moglibyśmy się skupić tylko na jednej gałęzi imprez rozrywkowych, nie mniej jednak nie chcąc zamykać się w jednej szufladce, a przez to także, zamykać się przed ludźmi o innych poglądach artystycznych, postanowiliśmy organizować imprezy o najróżniejszym przekroju. Od występów zespołów rockowych poprzez kabarety, aż po wieczorki literackie czy nawet dyskoteki.

Nasz lokal, mieści się w ścisłym centrum miasta, co sprawia, że każdy bez problemu trafi na miejsce. Posiadamy parking na kilkadziesiąt samochodów, co też ułatwia organizację imprez masowych, ale także daje niejako swobodę naszym klientom, którzy mieszkają w znacznym oddaleniu od centrum. W środku lokalu, do waszej dyspozycji oddajemy trzy oddzielne sale, z których każda ma swoje specyficzne przeznaczenie, dzięki czemu, nawet podczas koncertu, nasi klienci znajdą miejsce na to, aby przysiąść i zjeść jeden z wyjątkowo smacznych posiłków przyrządzanych przez naszego szefa kuchni lub czegoś się napić.


Godziny otwarcia

Zapraszamy od 12 do ostatniego klietna!


Podstawowe menu

Klub muzyczny Piękni Młodzi i Bogaci, to nie tylko miejsce, w którym odbywają się liczne imprezy kulturalne, ale także takie, w którym można naprawdę dobrze zjeść. Nasza kuchnia, to coś, czym możemy się naprawdę szczycić. Pracownicy kuchni, pod czujnym okiem młodego, ale bardzo już doświadczonego szefa kuchni, przyrządzą dla Was każdą potrawę tak, abyście nigdy nie zapomnieli tego wyjątkowego i niepowtarzalnego smaku.

Serwujemy bardzo szeroki wachlarz posiłków. Od zwykłych Fastfoodowych, poprzez pizze aż po wyrafinowane obiady czy kolacje

Galeria zdjęć Miejsca

Oceny

Ocena ogólna: Ocena 1 Ocena 2 Ocena 3 Ocena 4 Ocena 5 Ocena 6 Ocena 7 Ocena 8 Ocena 9 Ocena 10 (0 ocen)

Jedzenie: Ocena 1 Ocena 2 Ocena 3 Ocena 4 Ocena 5 Ocena 6 Ocena 7 Ocena 8 Ocena 9 Ocena 10 (0 ocen) Obsługa: Ocena 1 Ocena 2 Ocena 3 Ocena 4 Ocena 5 Ocena 6 Ocena 7 Ocena 8 Ocena 9 Ocena 10 (0 ocen)
Wystrój: Ocena 1 Ocena 2 Ocena 3 Ocena 4 Ocena 5 Ocena 6 Ocena 7 Ocena 8 Ocena 9 Ocena 10 (0 ocen) Ceny: Ocena 1 Ocena 2 Ocena 3 Ocena 4 Ocena 5 Ocena 6 Ocena 7 Ocena 8 Ocena 9 Ocena 10 (0 ocen)
Atmosfera: Ocena 1 Ocena 2 Ocena 3 Ocena 4 Ocena 5 Ocena 6 Ocena 7 Ocena 8 Ocena 9 Ocena 10 (0 ocen) Lokalizacja: Ocena 1 Ocena 2 Ocena 3 Ocena 4 Ocena 5 Ocena 6 Ocena 7 Ocena 8 Ocena 9 Ocena 10 (0 ocen)

Kalendarz wydarzeń

Brak nadchodzących wydarzeń.

Galeria zdjęć bywalców

Nie dodano jeszcze żadnych zdjęć do tego Miejsca. Możesz dodać pierwszy:

Galeria filmów bywalców

Nie dodano jeszcze żadnych filmów do tego lokalu. Możesz dodać pierwszy:

Ostatnie wątki forum


Brak tematów na tym forum.

Ostatnio dołączyli

   
Nikt jeszcze nie dołączył do tego Miejsca.